Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Jacques Boonen
Period: 1911-1968

“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

"Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.
Dim. 24 x 33 cm
SKU: 1312220582.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #582
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #390

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #651
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.

    Madone à l'enfant. Une sculpture murale en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #349

    Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #510

    Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.

    Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.
    No longer available
    Dim. 188 x 130 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #219

    Belgische School. “Hooischoven”. Olieverf op paneel.

    Ecole belge. "Gaines de foin". Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #378

    “De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.

    "L'étreinte". Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #370

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #666
    Louis de Poortere

    Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

    Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 330 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.

    Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Roland Cassiman
    Period: °1937

    Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.

    Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 72 x 101 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.

    Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.
    No longer available
    Dim. 100 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More