Other lots in this auction
-
#121Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.
Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.No longer availableDim. h: 62 & 53 cmEstimate: € 140 / 220 -
#613Een oude houten reiskoffer met messingen monturen en op wieltjes.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton et roulettes.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 60 -
#471Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60 / 70 -
#124René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Winters dorpszicht met boer en trekpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en hiver au paysan et deux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 95 cmEstimate: € 80 / 100 -
#834Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#658J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#816Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.
Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#559Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200 / 220

