#779
Een Afrikaans Dan masker.
Un masque Dan africain.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#793
Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.
#402
Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#11
Een lot voorwerpen van zamak en brons, bestaande uit een Heiligenbeeldje, een melkvrouw met hondenkar, een barokke vis en een tijger. We voegen er een XIXe eeuws gedreven koperen bas-reliëf aan toe.
Un lot d’objets en régule et bronze, comprenant une statue de Saint, une laitière avec charrette à chien, un poisson style baroque et un tigre. Nous ajoutons un bas relief en cuivre repoussé du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#856
Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Une paire de chaises sculptées et velours vert.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
#704Maurice Langaskens
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
#573
Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460/480 -
#623
“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#829
Twee wing-back chairs, bekleed met robijnrood fluweel.
#572
#759Amedee Degreef
“Vissersboten op zee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche en mer”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40/50