Similar lots by type
-
#73
Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een groep van meerkleurig biscuit met een voorstelling van de Heilige Familie bij Christus aan het kruis onder stolp. Enkele beschadigingen. Omstreeks 1900.
Calvaire en biscuit polychrome. Sous globe en verre. Vers 1900. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 30/50 -
#414
“Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.
“Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/90 -
#394
Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.
Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#339
Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50/8à -
#758
Een koffer met een verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté. Complet pour douze personnes avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#601
Dertien tinnen maatbekers van diverse grootten, gaande van 1 centiliter tot 1 liter, vaak met talrijke ijkstempels. XIXde eeuw, diverse merken. Enige slijtage.
Treize mesures en étain de différentes tailles, d’un centilitre à un litre. Nombreux poinçons de contrôle. XIXe siècle, différentes marques. Des usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#430
Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.
Grand miroir rectangulaire en bois imitant l’écaille.No longer availableDim. 155 x 90 cmEstimate: € 80/100 -
#390Lagerfeld factice
Vijf verschillende voorbeelden van flesjes parfum.
Cinq différentes factices de bouteilles de parfum.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#64Albert Van DyckPeriod: Turnhout 1902 - 1951
“Kind met lamp”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Enfant à la lampe”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#520
Vijf postzegelalbums “Edelweis” met zegels uit Oostenrijk, tussen 1850 en 2002.
Cinq albums à timbres postes “Edelweis” avec des timbres de l’Autriche entre 1850 et 2002.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#727
Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#408
Een hindoeïstisch beeldje van meerkleurig porselein in de vorm van een god met een varkenskop en een kalligrafisch penseel. (Varaha?). We voegen er een zittende Boeddha van geel koper aan toe.
Statuette hindouiste en porcelaine polychrome présentant une divinité à la tête de cochon et un pinceau à calligraphie. Nous ajoutons un Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Stilleven met Westerwald kruik”. Olieverf op doek (verdoekt).
“Nature morte à la cruche de Westerwald”. Huile sur toile (retoilée).No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 145 x 105 cmEstimate: € 50/60