#655Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#535Chmento MarzoEen 18 karaats geel gouden hanger bezet met één diamantje.
Un pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un petit diamant.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 450 / 550 -
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#204Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.
#570Een ivoren slavenarmband.
#900Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
#561Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200