Other lots in this auction
-
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#583
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#378
“Vlaggen en wimpels. Aandenken van Oud-Vlaenderen”. Een tweetalige uitgave.
”Drapeaux et banderoles. Souvenir de Oud-Vlaenderen”. Une édition bilingue.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#156
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#284Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 200 -
#492
“Drie personages”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Pistolesi”.
“Trois personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature “Pistolesi”.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#739Galle
Drie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#236J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#687
“No-speler met draaiend hoofdje”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Acteur No à la tête tournante”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157Georges Omerth
“Au cinématographe”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd
”Au cinématographe”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 300