Other lots in this auction
-
#280Omega Genève Automatic
Een roestvrij stalen herenhorloge zonder polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable sans bracelet.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#294T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#111New Land Pattern
Een Engels pistool, Model 1802, productie 1810 en aangepast voor de cavalerie in 1840.
Pistolet anglais modèle 1802, production 1810 et ajusté pour la cavalerie en 1840.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 300/350 -
#214
Een kermispaard van gebeeldhouwd en gelakt hout. Met ijzeren staander. Losse oren, kleine letsels.
Cheval de carrousel en bois sculpté et laqué. Avec support en fer. Oreilles amovibles, petites usures.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 500/700 -
#772
Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
Petit lustre en bronze à six lumières.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#626
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration à un côté.No longer availableDim. 245 x 200 cmEstimate: € 100/120 -
#576Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240 -
#553
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#804C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#358
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een snavelkan, een groenteschaal, een sausterrine en een theepot. Engels en Frans werk.
Lot de métal argenté comprenant une cruche à bec, un légumier, une terrine à sauce et une théière. Travail anglais et français.No longer availableDim. l: 14 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000/1200 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/50