Similar lots by type
-
#598Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#739GalleDrie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#444“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne à deux portes avec moulures. +- 1800.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een Louis-Philippe commode van notenhoutfineer met twee deuren en een lade en versierd zwartgelakte houten biesjes. Met wit marmeren blad. Enkele biesjes te restaureren.
Une commode en bois de placage de noyer Louis Philippe à deux portes et un tiroir, et lisières en bois laqué noir. Tablette en marbre blanc. Quelques lisières à restaurer.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 180 / 240 -
#14“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#364“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#826Een eikenhouten salontafel met twee laden. XIXe eeuw.
Une table de salon en chêne à deux tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 49 x 143 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161Een Louis-Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer met een lade in de gordel en met marmeren blad. Fraai versierd met gebeeldhouwde voluten en op leeuwenpootjes. XIXe eeuw.
Une console murale Louis Philippe en bois de placage acajou avec un tiroir dans la ceinture et une tablette en marbre. Finement décorée de volutes sculptées et sur pieds de lions.No longer availableDim. 92 x 78 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#312“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#840Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#659“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#599Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629Een XIXe eeuwse tuinspiegel.
Un miroir de jardin, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362Een reeks van vier XIXe eeuwse gravures met ontwerpen van schouwornamenten.
Une série de quatre gravures du XIXième siècle, avec des dessins d’ornements de cheminée.No longer availableDim. 38 x 22 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#218Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.No longer availableDim. 250 x 140 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#121Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.
Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.No longer availableDim. h: 62 & 53 cmEstimate: € 140 / 220 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 60 kleine diamantjes.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 60 petits diamants.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#94André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#448Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de sept objets en ivoire africaine sculptée. première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#618Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#150Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Model Chopard.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct. Modèle Chopard.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 650 / 750 -
#788Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681“Rat op maïskolf”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat sur un épi de maïs. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart deu XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 6 x 2 cmEstimate: € 120 / 160 -
#318Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80

