Other lots in this auction
-
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#467“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#359Rémy Cornelissen“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
Une danseuse en bronze sur un socle en marbre dans le style des années 1920-1930.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Luchter van blauw en wit porselein en metaal, met zes lichtarmen.
Lustre en porcelaine bleue et blanche et métal avec six bras lumineux.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#403Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor naar de Compagnie des Indes. Einde XIXde eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré d'après la Compagnie des Indes. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#264“Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Terrasses des Champs-Elysées . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122M. Donat“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120

