Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.No longer availableDim. h: 54 cm; L: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
#203Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#375“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250 / 1350 -
#481“Man met kikker in mand”. Een fijngesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Homme à la grenouille dans un panier . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120