#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#114Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#258CouleuvreEen paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#277Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.
#89E. Klein“Stad aan een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ville sur un cours d'eau . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#378Een bronzen Ganeshabeeldje en een olifant van deels groen gepatineerd brons.
#53Een maquette van een vissersboot.
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80