Other lots in this auction
-
#603Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158Amphora, CzechoslovakiaEen aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 130 / 160 -
#104Period: 1830-1853“Les Pecheurs de ‘lAdriatique.” Gravure uit midden 19de eeuw. Gemaakt door Zachée Prévost, naar Louis Léopold Robert. Gedrukt door Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).
Les Pêcheurs de l'Adriatique . Gravure du milieu du XIXe siècle réalisée par Zachée Prévost d'après Louis Léopold Robert Imprimée par Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).No longer availableDim. 53 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#270Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#420Een lotje, bestaande uit twee kleine zilveren kandelaars, Londen, 1921, een tafelbelletje met Sterling zilveren handvat en een verzilverd toaststaandertje Mappin & Webb.
Un billet de loterie, composé de deux petits bougeoirs en argent, Londres, 1921, une cloche de table avec poignée en argent sterling et un porte-toast plaqué argent Mappin & Webb.No longer availableDim. h: 14,5 & 12 cmEstimate: € 160 / 180 -
#153Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400 -
#691Een sobere houten schildersezel.
Un chevalet sobre en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200 / 280 -
#402Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 7/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
Un miroir en bois patiné à l'or et en plâtre.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 100 / 150

