#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#72Felicien Rops“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#150Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 12,43 gEstimate: € 700 / 800 -
#696Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.
A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#458Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 125 / 175 -
#341Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
#328Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.
A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.No longer availableDim. h 13,5 cm Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1400 / 1600