#36Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#29L.G.W.“Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.
#621Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
Thai polychrome wood sculpture with four dancing figures.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#239Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#310Een gietijzeren tuinvaas.
#421Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220