Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
Frédéric-Antonin Breysse
Period: 1907-2001

“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.

“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.
SKU: 1804230653.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #653
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #507
    Harry Sleijser
    Period: 1926-1992

    “Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.

    "Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.

    An English wooden side table with turned legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 59 x 41cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #339
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #588

    Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.

    A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.

    Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilver
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #154
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #160

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #9

    Een houten stoel met gestoffeerde zitting. XIXde eeuw.

    A wooden chair with an upholstered seat. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #248
    Delfts blauw

    Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

    A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More