#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#241“De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.
“The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#383Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#384“Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#277MusterschutzEen vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.
A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.No longer availableDim. 12 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
An antique prayer scroll of worked bone with the mantra "O mani padme hum". Tibet.No longer availableDim. H. 18 cm