#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280 -
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600