#43Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.
A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#62Jef Van Leemputten“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#588Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
#9Een houten stoel met gestoffeerde zitting. XIXde eeuw.
A wooden chair with an upholstered seat. XIXth century.No longer availableDim. 110 x 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200 / 250