#131Val Saint Lambert.Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928“Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380 / 450 -
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#88Dominique Alonzo“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
"Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 300 -
#57“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 100 / 120