#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#52“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80 / 150 -
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#9Een houten stoel met gestoffeerde zitting. XIXde eeuw.
A wooden chair with an upholstered seat. XIXth century.No longer availableDim. 110 x 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35