Similar lots by type
-
#133“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#730“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.
Un crucifix en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158“Gesluierde vrouw”. Een geglazuurd aardewerken beeld in de stijl van Craco.
”Femme voilée”. Une statue en faïence glaçure d’après le style de Craco.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#754Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#433FontenelleEen hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#178“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#602Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400 / 600 -
#198“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#649Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.
Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#763Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#743Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
EnnobyEen groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400 -
#475“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#213Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#777Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#789Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.
Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#780Een wingchair van gesculpteerd hout in Régencestijl.
Une chaise ‘wingchair’ en bois sculpté, style Régence.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#127“Vrouw met kruik”. Een beeld van terracotta. Omstreeks 1900.
“Femme à la cruche”. Statue en terre cuite. Vers 1900.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#840Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#1“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334H. Martens“De brug over de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pont sur un canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 137 cmEstimate: € 40 / 60 -
#720ConcordiaEen regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35 / 50 -
#460Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#554Ennoby“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#790Twee gestoffeerde fauteuils.
Deux fauteuils, revêtement en tissu.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120 / 180



