Similar lots by type
-
#452Guillaume Roger“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#748“Geschiedenis van de schilderkunst”. Ed. Het Spectrum. Antwerpen 1966 - 1968. De volledige reeks, 27 delen. Zonder stofwikkels.
“Geschiedenis van de Schilderkunst”. Ed. Het Sprectrum. Anvers 1966-1968. Série complète de 27 volumes. Sans couverture anti-poussière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#534Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#512Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#572“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#552“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#644“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10 / 120 -
#389“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#562“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#564“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#474“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#484“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène des Cigares du Pharaon. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#519Julien Schoenaerts“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#542“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#502Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#14Renaat Bosschaert“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170 / 250 -
#499Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#19Van Hoof“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#189Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#649Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90 / 110 -
#701Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#712Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172J. Lambert“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#598Twee rechthoekige en een ronde bloembak.
Deux jardinières rectangulaires et une jardinière ronde.No longer availableDim. 76 x 25 cm Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#443“Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#409Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#688Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80

