Similar lots by type
-
#19Van Hoof
“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30/50 -
#562
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#474
“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#99
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#14Renaat Bosschaert
“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#499
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
#484
“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#542
“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#512
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 450/600 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170/250 -
#748
“Geschiedenis van de schilderkunst”. Ed. Het Spectrum. Antwerpen 1966 - 1968. De volledige reeks, 27 delen. Zonder stofwikkels.
“Geschiedenis van de Schilderkunst”. Ed. Het Sprectrum. Anvers 1966-1968. Série complète de 27 volumes. Sans couverture anti-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#552
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400/500 -
#524
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
#564
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#519Julien Schoenaerts
“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#534
Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#452Guillaume Roger
“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80/120 -
#794Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#549
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#502
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450/600 -
#572
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#457
Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Mouette en bronze portant un trèfle à quatre feuille. Monogrammée.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
Deux différents montres de poche. Victoria Patent Railway et Chronomètre Déposé. Deux petits manquants.No longer availableDim. 5 cmEstimate: € 40/50 -
#437
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.
“Muse”. Statuette en porcelaine polychrome de Paris.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
No longer availableDim. Ø: 35 cm -
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240 -
#212
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#53
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#786
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#348
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#796P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/80 -
#328Christofle, France
Een verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.
Chocolatière en métal argenté, modèle Albi. Manche en bois noirci. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#475
Diverse munten in etuis: V.K.: set proof coins 1985 (7 st) en 1986 (8 st); 300 jaar Manx Coinage (2 st). Guyana: set proof coins 1979 (6 st). Argentina: Wereldkampioenschap 1978 (6 st). Spanje: 2000 ptas (AG 925/1000), Zwitserland: 5 fr 1974. 10 Hfl, 10 LUF, 100 FF, 50 Hfl 1984 en 1980 (AG 925/1000).
Diverses pièces de monnaie et de collection: R.U.: set proof coins 1985 (7 p.) et 1986 (8 p.); 300 ans Manx Coinage (2 p.). Guyana: set proof coins 1979 (6 p.). Argentina: Championnat du Monde 1978 (6 p.). Espagne: 2000 ptas (AG 925/1000), Suisse: 5 fr 1974. 10 Hfl, 10 LUF, 100 FF, 50 Hfl 1984 et 1980 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 50/60