Similar lots by type
-
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958
Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#654Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#372Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#692
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#154Pierre Alechinsky
“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420/480 -
#734
Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42/48 -
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#669Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#772
Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42/50 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#59
Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#702Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#422Joris Titz
“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#629Collet Bitker
“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#34
“De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.
”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#348
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#328J. Blaeu
Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.
Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#3Franklin Porcelain
Een reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#409
‘De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.
Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#859
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#509
“Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).
”Geishas et la mer”. Triptyque. Gravure sur bois du japon. Nous ajoutons un paysage chinois sur soie (32 x 24 cm).No longer availableDim. 36 x 75 cmEstimate: € 100/160 -
#178
Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
Une colonne en marbre vert composée de sept pièces.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 300/500 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,79 gEstimate: € 1800/2000 -
#94Theo Verstreecken
“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#483
Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900/1000 -
#480
“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#199
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#850
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 91 x 36 x 66 cmEstimate: € 25/45