#377Een houten deurtje in hoogreliëf versierd met een hoofd in de geest van de Punu maskers. Afrikaans werk.
Une petite porte en haut-relief en bois, décoration d’une tête dans l’esprit des masques Punu. Travail africain.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
#514“Blauwe paarden”. Olieverf op doek. Draagt een monogram.
”Chevaux bleus”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561Een theepot van Cantonporselein met een decor van personages, bloemen en vogels.
#503Dekselvaas van Imari porselein.
#299Jozef Pauwels“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#128“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
#555Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#871Tinnen kandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre en étain, style Renaissance.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 20 / 30