#191Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#375MovadoEen met bloemendecor gegraveerde zakhorloge van zilver 800‰. Duitse keuren. We voegen er een gegraveerde zilveren suikertang aan toe.
Une montre à gousset en argent 800‰ gravée d’un motif floral. Poinçons Allemands. Nous ajoutons une pince à sucre en argent gravée.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
The John F. Kennedy commorative, The Lincoln mint.36 pièces d’ 1 troy ounce en argent ,925 ‰ pesant ±1,1 kg.Nous ajoutons une pins de JFK et de Jacqueline Kennedy, une carte historique sur Lincoln et Kennedy avec 2 pièces de monnaie et un médaillon de Kennedy.No longer availableEstimate: € 450 / 650
#104Een waaier van ivoor en lintkant. XIXde eeuw.
Un éventail en ivoire et col de dentelle. XIXième siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 75 / 90 -
#33Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
J.M. LE GRAVEREND, Traité de la législation criminelle en France, Charles-Bechet, Paris, 1830, 2 volumes. In-quatro, Dos cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#213Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une tanzanite en forme de larme de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#141Lauga“Herdertje”. Beeldje van porselein en monochroom biscuit. Gemerkt St-6, “Céramique Déposée” en gesigneerd.
“Petit berger”. Statuette en porcelaine et biscuit monochrome gris. Marque St-6, “Céramique Déposée” et signée.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Contrabassist”. Een ets. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
“Contrebassiste”. Une eau-forte. Epreuve d’essai, signée hors planche.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100