Other lots by Schouten
Similar lots by type
-
#569Vincent Chenet
“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40/60 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939
“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#242
“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300/500 -
#202Rik Schaepherders
“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877
“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#192E. Hirtz
“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450/550 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#189
“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#374Todor Toby Trendev
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#549K. Blomme
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#482B. Long
Twee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50/80 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#479
“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#99
Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.
Brochure « Pele », PELE-GALA avec signature N2, R. ANTWERP FC.No longer availableDim. 29x23 cmEstimate: € 170/190 -
#380
Een parelhalssnoer met verguld slot. Lengte 20 cm.
Un collier de perles avec un fermoir plaqué or. Longueur 20 cm.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#10
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen. We voegen er een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met pareltjes aan toe.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. On y ajoute une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec perles.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 100/150 -
#196
Een notenhouten meubel met opzet. Onderaan twee deuren met cassettes onder twee laden en het opzet met gevitreerde deur en spiegel.
Un meuble en noyer exprès. Au bas deux portes avec cassettes sous deux tiroirs et le design avec une porte vitrée et un miroir.No longer availableDim. 130x60x240 cmEstimate: € 200/300 -
#19Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h29cm x b24cmEstimate: € 50/80 -
#154Henri Schouten
“Kippen met haan op kruiwagen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poulets avec coq sur brouette." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 400/500 -
#524
Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300/500 -
#176
Een tweedelige eikenhouten bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier beglaasde deuren met latwerk. Engeland, Georgian stijl.
Bibliothèque en chêne en deux parties avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées à croisillons en haut. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. 210 x 159 cmEstimate: € 200/300 -
#668
Beeld met twee flamingo’s, gemakeerd “ITALY” onderaan, lichte haarlijn schade aan voet.
Statuette aux deux flamants roses, marquée « ITALY » en bas, petit cheveu au pied.No longer availableDim. h57cmEstimate: € 150/200 -
#367
Beeldje van een officier te paard, gemarkeerd “Bertrand” .
Figurine d'officier à cheval, marquée "Bertrand".No longer availableDim. h26cm x b22cmEstimate: € 40/50 -
#59Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988
“Portret van een meisje met bloemenkrans.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille avec une couronne de fleurs." Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#295
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoontje. Oost-Europees.
"Mère de Dieu". Icône en cuivre plaqué argent. Est-européen.No longer availableDim. 27x31 cmEstimate: € 60/80