Similar lots by type
-
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#798
Een lot van drie Aziatische borden van meerkleurig porselein, waarbij twee Chinese en één Kutani. De eerste twee XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes asiatiques en porcelaine polychrome dont deux chinoises du XIXe siècle et une de Kutani.No longer availableDim. Ø: 12 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een uitgestoken reliëf van cederhout in een verzilverde lijst met aan de ene zijde de kruisiging van Christus en de verrijzenis van Christus aan de andere. Russisch werk.
Un relief en bois de cèdre dans un cadre en métal argenté. La résurrection du Christ et la crucifixion du Christ sont représentées. Travail russe.No longer availableDim. 8,5 x 7 cmEstimate: € 100/120 -
#324Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“De St. Bavokerk te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1964.
“L’Eglise Saint-Bavon à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1964.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#710
Een groot lot fantasiejuwelen van glas, hout en koper.
Un grand lot de bijoux de fantaisie en bois, cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#344
Een wandspiegel van verguld en witgepatineerd hout in Empirestijl, versierd met een bloementuil in het fronton.
Miroir en bois doré et patiné blanc de style Empire. Décoré d’un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 124 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#148Romain Claessens
“Zicht op een vissersdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Vue d’un village de pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#435
Negentien bundels van telkens 10 stuks dezelfde vergulde kettingen.
Dix-neuf paquets de chaque fois 10 chaînes dorés.No longer availableDim. L: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#69
Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#234Eugène Van der Linden
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80/120