#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515“Bloemenvaas met viooltjes.” Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening Kvapil.
”Vase à fleurs et violettes”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Kvapil.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
#582P.O.“Indische maskers.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1954. Beschadigingen in het doek. achteraan getekend: P. Ouburg.
”Masques indiens”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1954. Dégâts dans la toile. Signature au dos: P. Ouburg.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
Une desserte italienne à tablette amovible motif fleuri.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 40 / 80 -
#251EumigEen projector. Model ‘Wien type P8.’ In originele doos.
Un projecteur. modèle ‘Wien type P8’. Dans boîte d’origine.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#779Een Afrikaans Dan masker.
Un masque Dan africain.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#648Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60