Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.

Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.

Une petite lampe en cuivre doré en forme de rosier.
SKU: 2901190393.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #562

    “Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.

    ”Composition rose et oiseaux”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #678

    Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.

    Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #698

    Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.

    Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.D.S. en gedateerd ‘10.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée ‘10.
    No longer available
    Dim. 52 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #28

    Een kleine muurpendule.

    Une petite pendule murale.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119

    “Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Eglise à Lissewege”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van windhondenkoppen op arduinen sokkels.

    Une paire de serre-livres en forme de têtes de lévriers en bronze sur socles en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #508
    Palais Royal

    Een klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.

    Une pendule avec socle , décoration florale.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #370

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #587

    “Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.

    Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More