Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.

Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.

Une petite lampe en cuivre doré en forme de rosier.
SKU: 2901190393.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #696
    Katmandu

    Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis du Népal en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 144 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #680
    Amaleh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224

    “De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.

    ”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #412

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.

    Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #565

    “Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.

    ”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #282
    S. Corvesor

    “Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage auprès d’un lac”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.

    Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.
    No longer available
    Dim. 405 x 302 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #736
    Indo-Gabbeh

    Een wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis Gabbeh en laine.
    No longer available
    Dim. 170 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #683

    Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.

    Un grand oeuf en malachite. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.

    Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More