Other lots in this auction
-
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157‘Herten.’ Een zamakken beeld op onyxen sokkel. Art deco stijl.
”Cerfs”. Une statue en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500 / 600 -
#655Een vaas in rode glaspasta.
Un vase en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h : 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#424“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
“Paris”. Sérigraphie d’après un oeuvre par Utrillo.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#752Germaine Brus“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Een lot van drie gesculpteerde nijlpaardtanden met beeltenissen van de Heilige Familie. Op sokkeltjes.
Un lot de trois dents d'hippopotame sculptées représentant la Sainte Famille. Sur socles.No longer availableDim. h: 16 - 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Van Riet“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#773Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#60Een 18 karaats geel gouden art deco hanger in de vorm van een klavertje vier en een speld bezet met diamantjes en robijntjes.
Un pendentif Art Déco en or jaune 18 ct en forme de trèfle et une pince sertie de diamants et rubis.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 100 / 150

