#641Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#248Een kandelaartje gedragen door een engel.
#633“Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#526Mori BocharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100 / 120 -
#717Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
#214Albert Teugels“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.
#754H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir central et saphirs baguette ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#402Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 50