#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#346Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#440Chocoladekan van Limoges porselein.
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#562“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
#485Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche de Chine, enfants dans un paysage et texte chinois.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80