#693Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#254Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 74 cmEstimate: € 200 / 260 -
#651Pilot“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#243DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#495Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
#698Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#681Schaub-LorenzEen vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180