#296Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#30Een 18 K geelgouden armband met teken van oneindig in het midden.
#486Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
#243DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#3Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#698Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#287Een reeks van zes metalen miniatuur harnassen. Ed. Franklin Mint.
Un ensemble de six armures métalliques miniatures. Ed. Franklin Mint.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#150Een 18 K witgouden ring bezet een centrale briljant van 0,96 ct. G. VS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct. Met Certificaat HRD.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant au centre G. VS1 de 0,96 ct et de brijans d'un poids combiné de 0,46 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2000 / 2300