Other lots in this auction
-
#3Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#293Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
Une paire de lampes en verre satiné, motifs marbrés. Travail français.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#217Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)
Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#631Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
Une boîte à bijoux chinoise avec des plaques de jade.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#298YashicaEen oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#166Een rijkelijk gesculpteerde Bretoense broodkast met gedraaide spijltjes in karrenwielmotief en een paneel met herbergscène in de deur.
Une armoire à pain bretonne richement sculptée avec des lattes de roue de chariot torsadées et un panneau de scène d'auberge dans la porte.No longer availableDim. 200 x 93 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#514Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#271Gomez“Vrouwentorso” & “zwangerschap”. Twee kunstwerkjes van kunststof. Achteraan met stempel.
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Alfons Dekkers“Oude vrouw en jongeling bij kaarslicht.” Olieverf op paneel, gedateerd 1894. Gesigneerd.
Vieille femme et garçon à la lueur des bougies. Huile sur panneau, datée 1894. Signée.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Charles Valton.
Jockey à cheval. Une statue en bronze d'après une œuvre de Charles Valton.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#652Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60

