#136BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300 / 500 -
#582“Portret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Portrait. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 62 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#84J. Stobaert“Poort met ruïne in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portail avec ruine en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
#117“Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.
Jeune joueur de flûte. Une statue en bronze. Signé illisible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452“Plezier op het strand”. Olieverf op board. Naar het impressionisme.
S'amuser sur la plage. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
#330Een chronometer Slava USSR. 20 jewels. In originele doos.
#191Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1200