Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schepen in het dok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lea D’huyvetter

“Schepen in het dok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Navires à quai. Huile sur toile. Signée.
Dim. 58 x 78 cm
SKU: 2809210119.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #483

    Een afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #508

    Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.

    Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H. 142 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #127

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #563

    Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.

    Une chope en grès allemand. Marquée Allemagne en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #284
    Van Bavels (?)

    “Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    “Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.

    Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.

    Une cruche en terre cuite émaillée grise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #352

    Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.

    Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.

    Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.
    No longer available
    Dim. 183 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #542

    Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.

    Deux tables basses carrées en granit noir. Epoque 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #564

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More