Similar lots by type
-
#569“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#372“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302K. Zimmerman“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#229P.A. Tom“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#322“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172Period: 1786 - 1871“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#174Luc VerleePeriod: °1939“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#602Burnett“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614G. Kimzeke“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#659“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319V. Delhaye“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#379R. Van Oppen“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
"Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.No longer availableDim. 113 x 77 cmEstimate: € 250 / 350 -
#404Philippe Soubiès“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Franz De Vadder“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeves nabij een bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes près d'un pont". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens twee briljantjes, één robijn, één saffier en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt, chacune sertie de deux diamants taille brillant, un rubis, un saphir et une émeraude d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 300 / 350 -
#642Daeninck“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#178Val Saint-LambertEen grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 37,5 cm, H. 28 cmEstimate: € 350 / 450 -
#355Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#357Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#63Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een Engelse hangvitrine.
Une vitrine suspendue anglaise.No longer availableDim. 72 x 63 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
"Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 150 -
#116Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.
Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.No longer availableDim. 60 x 46 x 36 cmEstimate: € 220 / 240

