Other lots in this auction
-
#46
Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488
Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
Un vase ancien en porcelaine de Chine émaillée gris-bleu. La panse convexe ornée de deux dragons. Fond avec une étoile.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#61
Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.
Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.No longer availableDim. h: 56 cm (z.k.)Estimate: € 100 / 120 -
#314
Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150
Een 18 K geelgouden schakelarmband met 18 gouden munt van 10 gulden en 18 K geelgouden fantasie munt van 5 dollar bezet met briljantjes, robijntjes en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 kt avec pièce en or 18 kt de 10 florins et pièce fantaisie en or jaune 18 kt de 5 dollars sertie de brillants, rubis et émeraudes d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Imari
Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166
Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Het binnenbrengen van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ramener le bétail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80x70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60