Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schepen op woelige kade.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.

“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.

“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.
Dim. 72 x 91 cm
SKU: 2501220114.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #114
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #537

    Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.

    Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #406

    Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.

    Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Maioliche Deruta

    Een coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 44 x 20 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #405

    Een reeks van zes grote en zes kleine keukenpotten van aardewerk met blauw op witte decors. Gaaf en met deksels.

    Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #27

    “De ontvoering van Europa. Vrouwelijk naakt op stier”. Een meerkleurig porseleinen groepje.

    L’enlèvement d’Europe. Nu féminin sur un taureau. Groupe en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Een grote schotel van celadonkleurig porselein met geschubd motief.

    Grand plat en porcelaine céladon à motif écailleux.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #14

    “Boerenkar”. Potlood op papier. Draagt monogram “J-B-L” en toeschrijving aan Jean-Bastien Lepage.

    Charrette de ferme. Crayon sur papier. Porte le monogramme 'J-B-L' et l'attribution à Jean-Bastien Lepage.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #149
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #695

    Een kleine kopie van een Friese staartklok.

    Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More