#520Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#491Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240 / 280 -
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 200 / 250 -
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#387Een antiek mediterraan vaasje, gerestaureerd.
#260Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#82G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#373Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
#75Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants baguettes brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un saphir central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,42 gEstimate: € 450 / 550 -
#175Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.
Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 500 / 600