Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schepen op woelige kade.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.

“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.

“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.
Dim. 72 x 91 cm
SKU: 2501220114.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #114
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #122
    Henry Schouten

    “Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.

    “Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 145 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #299

    Een smeedijzeren wandspiegel.

    Un miroir mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #29
    Brugman

    “Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage d'hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #657

    “Romain Malfliet”. Kunstboek ed. 1980.

    “Romain Malfliet”. Livre d'art éd. 1980.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #545
    Erik Dejonckheere
    Period: °1948

    “Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.

    Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.
    No longer available
    Dim. 150 x 35 cm
    Estimate: € 750 / 950
  • #635

    Een gesculpteerde Afrikaanse vrouwenbuste van verschillende soorten mineraal.

    Un buste féminin africain sculpté de divers types de minéraux.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #191
    Mangani

    Een grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.

    Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #196

    Een antieke eikenhouten tafel met twee gesculpteerde laden.

    Une table ancienne en chêne avec deux tiroirs sculptés.
    No longer available
    Dim. 85 x 162 x 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #695

    Een kleine kopie van een Friese staartklok.

    Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192
    Mobili Colombo

    Een gelakte brede spiegel met gebroken fronton en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.

    Grand miroir laqué à fronton brisé et orné de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.
    No longer available
    Dim. 110 x 200 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #420

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten, robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, de rubis et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More