#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
#374“Het gesprek”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd.
“La conversation”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Art nouveau coupe met fazant.
#77Mooi art nouveau klokje.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#237Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.
Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 130 / 150 -
#150Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#694Een recente staande klok in houten kast.
#40Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 150 / 250 -
#99Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Klaprozen in koperen kan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
“Coquelicots dans une cruche en cuivre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Maioliche DerutaEen coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableDim. 44 x 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 50