Similar lots by type
-
#584Gerard Darau“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420 / 500 -
#559W. Hogendijk“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692J. Roels“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222Leman“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#262Frans Brouwers“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169J.F. Hoevenaers“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300 / 350 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#219Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#459J. I. Vdh“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#712Madeleine Appel“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#261Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor d’une paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#441Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#209Dis Van Raemdonck“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#622Vincent SheppardEen reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#566Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#508Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#544“Futen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les huard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#113CapodimonteEen sierterrine en twee verschillende sierdekselvazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Gemerkt onderaan.
Une terrine et deux vases à couvercles en faïence polychrome avec décors en relief classiques.No longer availableDim. h: 42, 64 & 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 315 x 215 cmEstimate: € 60 / 80

