Similar lots by type
-
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#334
“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#264Frans Ouvry
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350 -
#372F. Seytz
“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#254
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120/140 -
#359
“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#342
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#352
“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#454
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100/120 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#33
Een tafelbel van albast en koper, versierd met een uiltje.
Sonnette de table en albâtre et cuivre décorée d’un petit hibou.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#438
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#681
Een erotische groep en een hurkend figuur van terracotta. Zuid-Amerika.
Groupe érotique et personnage accroupi en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#797Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933
“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#461
Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#134Van Oost
“Zonsondergang boven zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine au coucher du soleil”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#787
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit verschillende theepotten, suikerpotten en roomkannetjes, een vaas en enkele kopjes met schoteltjes.
Lot de porcelaines variées comprenant des théières, des sucriers, des crémiers, un vase et quelques tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,70 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir central de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 650/750 -
#521
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van musicerende personages in een decor in cartouches op een achtergrond van kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de musiciens dans des cartouches et avec les signes auspicieux dans le fond. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#325
Twee displays met stenen en mineralen waarvan een flesje met 22 karaat bladgoud.
Deux présentoirs contenant des pierres et des minéraux comprenant un flacon à la feuille d’or 22 ct.No longer availableEstimate: € 100/150