Similar lots by type
-
#274Dumont
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#357
Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#724Fons De Roeck
“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#289Matthyssen
“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50/70 -
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915
“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500/750 -
#719
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100/120 -
#334
“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936
“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120/140 -
#632Stefan Annerel
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997
“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#272
“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#159Pazoli (?)
Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180/240 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934
“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#14
“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#329Eduard Lauwers
“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940
“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#332Mihele Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#224
“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#774
‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22/26
Other lots in this auction
-
#611
Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#525
“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80/120 -
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#366
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#891Mats Jonasson, Sweden
“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60/80 -
#694Pierre JailletPeriod: 1893 - 1957
“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100/150 -
#896
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Plateau de service en acajou sur pied amovible.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#158
“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600/800 -
#761
Een bordje van Imariporselein.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/30 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300/2500