Similar lots by type
-
#574Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200 / 250 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320 / 400 -
#202Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 90 / 120 -
#564“Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.
Ramassant le foin . Huile sur panneau. Travail récent avec signature apocryphe.No longer availableDim. 13 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Bernard De Bruyn“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Jos Beerden“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#192Jules RamboPeriod: 1896 - 1974“Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme dans un dériveur près d'une ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Terug naar huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Retour à la maison . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#164“Rijke oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Moisson riche. Huile sur toile. Signeé et datée '72 .No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554Van Dronghe (?)“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue du port d'Anvers & La rade d'Anvers . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#504“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#584Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#582Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Marine” & “Havenzicht”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
Marine et Harbour view . Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
Une représentation en bronze d'un caractère bouddhiste. Thaïlande.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Une garniture en trois pièces en cristal de Bavière taillé, composé d'un drageoir et de deux vases sur pied, décorée de fleurs et de papillons satinés.No longer availableDim. h: 37 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#632Ben Vermaelen“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux hortensias . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et une baguette centrale saphir et saphir d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 850 / 950 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81Een lot souvenirlepeltjes waarbij acht Duitse (800‰ zilver), een Zwitsers (800‰) en vier Belgische (verzilverd).
Un lot de cuillères souvenirs dans lesquelles huit allemandes (800 ‰ d'argent), une suisse (800 ‰) et quatre belges (argentées).No longer availableDim. zilver: 84,95 gEstimate: € 40 / 50 -
#86Een gefineerd rond bijzettafeltje met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Table d'appoint ronde en placage avec marqueterie et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. Ø: 56 cm h: 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#291Een maquette van een zeiljacht.
Une maquette de voilier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Une pieta en pierre sculptée et polychrome. Région de Vouvray (Rochecorbon). Peut-être vers 1500.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#430Een lot 800‰ zilver, bestaande uit twee terrines, een Belgische kom met merk van Wolfers.
Un lot de 800 ‰ d'argent, composé de deux terrines, un bol belge avec la marque Wolfers.No longer availableDim. 2970 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#324Jaak Gorus“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.
Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.No longer availableDim. 12 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#405Een lot Tsjechoslowaaks zilver (Totaal 1115 gram):- Zes onderzetters met flessenzetter. 800‰, 1922 - 1929.- Servetring. 800‰. Bohemen/ Moravië 1942 - 1949.- Sauskom. 800‰, 1929 - 1942.
Un lot d'argent tchécoslovaque (Total 1115 grammes): - Six sous-verres avec sertisseur de bouteilles. 800 ‰, 1922 - 1929. - Rond de serviette. 800 ‰. Bohême / Moravie 1942 - 1949. - Sauskom . 800 ‰, 1929 - 1942.No longer availableEstimate: € 400 / 500

