#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#444Jan SandersPeriod: °1936“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#301“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#520Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availableDim. 19,30 gEstimate: € 220 / 260