#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#97P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#174“Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.
“Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 250 / 400 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.