Other lots in this auction
-
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69G.G.“Mediterraan dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Mediterranean village view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 37,5 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
A lip-shaped drawn crystal vase mauve in the mass.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.No longer availableDim. 30 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#139Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#550Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#117Een bronzen olielamp op arduinen voet met bacchantische voorstellingen. Met satijnglazen kap. Met lamp gemonteerd.
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#190Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#73ColenbranderEen replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.
A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with a central brilliant of +-0.22 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#231ElkingtonEen verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.
A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.No longer availableDim. h 24 & Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120

