#138DelvauxEen Delvaux handtas in donkerbruin leder, model “Mousson”.
A Delvaux handbag in dark brown leather, model “Mousson”.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 425 / 450 -
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#113Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.No longer availableDim. 52 x 82cmEstimate: € 75 / 125 -
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75 / 100