#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#3Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.
Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.No longer availableDim. 21 x Ø9cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#581“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#313Willy VandersteenEen lot van 4 Suske & Wiske strips, vroege edities, met bijgevoegd De Zingende Aap van Jommeke en Het Lodderhoofd van Nero.
A lot of 4 Suske & Wiske comics, early editions, with a Jommeke and Nero added.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#139Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600