Other lots in this auction
-
#591Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#33Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.
A lot of hammered brass, consisting of a lidded box with romantic scenes, an oval box with handle, a nutcracker with smiling faces, two candlesticks and a vide-poche decorated with wickerwork and flowers.No longer availableDim. H: 6-24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#594Jozef MousPeriod: 1896-1968“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92Ronal(?)Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#348Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#231ElkingtonEen verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.
A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.No longer availableDim. h 24 & Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 60 / 100

