Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
G. Hallumier

“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 1804230234.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #423

    Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.

    A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.
    No longer available
    Dim. 21 x 36cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #290

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #424
    Jules Chapon
    Period: 1914 - 2007

    “Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.

    “Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.
    No longer available
    Dim. 16,20 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.

    A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).

    A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).
    No longer available
    Dim. 94 x 218 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More