#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#547Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#559Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#581“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#670‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#165Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 16,20 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#337Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 80