#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550 / 550 -
#355National“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
"Juice King." Aluminum Fruit Press.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
#121DelvauxEen portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.
#90SandozEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450 / 550 -
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#648Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#546Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 33 cm x 2Estimate: € 100 / 150