Other lots in this auction
-
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 250 / 350 -
#45Een tinnen schaal, laat 19de eeuws. Art-nouveau, met paars-witte sierstenen gedecoreerd.
A pewter dish, late 19th century. Art nouveau, decorated with purple and white decorative stones.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550 / 550 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250 / 300 -
#639Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.No longer availableDim. 23 x 39 & 7 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#159Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.
“View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 275 / 325

