#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1850 -
#377Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#547Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40 -