#317GoudaDrie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#100Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 900 / 1000