Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
G. Hallumier

“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 1804230234.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #486

    Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.

    A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 100 x 89 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #584
    N. Vermeer

    “Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.

    “Naked woman on a chair”. A painting, gouache on paper, signed at the bottom “N. Vermeer”.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #684

    Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.

    A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #485

    Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)

    A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #19
    Urbain Gerlo

    “Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Beguinage.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #351
    Garnier Liqeurs

    Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.

    An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #674

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More