Other lots in this auction
-
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#700Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)No longer availableDim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#615Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
A 19th century mahogany and ebony tea stove.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#520Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availableDim. 19,30 gEstimate: € 220 / 260 -
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 76 x 85 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163Gaston Leroux“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500 -
#661Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#348Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182“Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.
"Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.No longer availableDim. 63 x 84 cmEstimate: € 350 / 500

