#219Johan MesselyPeriod: °1927“Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.
#358Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
#610Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#289Een houten gesculpteerd hoekstoel met gestoffeerde zitting.
A wooden sculpted corner chair with upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#367Matchbox SuperfastSF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
SF-5 Double track Race Set. In original box.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#628Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#120Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600 / 650 -
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50 / 75