#652Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#3Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.
Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.No longer availableDim. 21 x Ø9cmEstimate: € 40 / 50 -
#11“La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#265Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.
A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 50 / 75 -
#275Val Saint LambertEen kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
#42Henry CarpenteroPeriod: 1820-1874“De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.
"The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80 / 120