#425Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#298Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#456Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240