Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
G. Hallumier

“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 1804230234.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #582
    H. Joosten

    “Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.

    A German walking stick with sculpted silver handle.
    No longer available
    Dim. 92 cm 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #493

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.

    Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #467

    Een paar Chinees aardewerken Yixing vazen, met gesculpteerd draken in het hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese pottery Yixing vases, with sculpted dragons in high relief. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø18 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #174

    “Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.

    “Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #115

    Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.

    Eight different gold weights of bronze. Ashanti. Various sizes and representations of animals and people. Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. H: 1.5-10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.

    lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More