#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
#129H. Syhtam“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#485Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#351Garnier LiqeursEen aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200