#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.No longer availableDim. 21 x 36cmEstimate: € 75 / 125 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 16,20 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#18Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.
A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
"Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200