#173Mia MoreauxPeriod: °1950“Abstract.” Sculptuur van verguld brons. Gesigneerd. Genummerd 7/8.
"Abstract." Gilded bronze sculpture. Signed. Numbered 7/8.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 300 / 400 -
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#289Een houten gesculpteerd hoekstoel met gestoffeerde zitting.
A wooden sculpted corner chair with upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
#648Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25 / 35