Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
G. Hallumier

“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 1804230234.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 600 / 650
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #451

    Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.

    A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #67

    Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.

    A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.

    A round brass coffee table with onyx top.
    No longer available
    Dim. h 48, Ø 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #26

    Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.

    A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #359

    Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.

    A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.
    No longer available
    Dim. H: 6-23 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More