#647Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#517Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#128A Moreau“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
"L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 250 / 350 -
#370Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#583DavidoffEen humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availableDim. 17 x 35 cmEstimate: € 175 / 225 -
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100 / 140