#393
Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
#118A Moreau
Een gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
#550
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
#355National
“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
#519
Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#153
#340
Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#649Murano
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
#156
Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#608
Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.No longer availableDim. 29 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#642
Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60/80