Similar lots by type
-
#758
Boomse vaas met geëtst bladermotief en goudopleg. Art deco stijl met label.
Un vase en verre de Boom avec incrustations en dorure. Style Art-déco. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 23cmEstimate: € 40/50 -
#740
Een vaas van rood glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 40/50 -
#398
Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#351
Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 10 - 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#37
Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#31
Een lot XIXe eeuws glas, bestaande uit een dekseldoosje en twee kommetjes met geëmailleerd decor in de stijl van Mary Gregory en een kokervaasje in koperen montuur en een pillendoosje met handgeschilderde bloemendecors.
Lot de verrerie du XIXe siècle comprenant une boîte et deux bols à décor émaillé dans le style Mary Gregory et un vase cylindrique à monture en cuivre. Et une boîte à pilules à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 30/50 -
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#28
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#371
Een lot glaswerk in de stijl van Mary Gregory, bestaande uit een klepkannetje met tinnen montuur, een kopje en een juwelendoosje met handgeschilderd bloemendecor.
Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 15/20 -
#293
Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
Une grande verseuse en verre de couleur ocre avec motifs de plantes et un couvercle en étain.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 45/50
Other lots in this auction
-
#21
Een model van een vuurtoren van kunststof. Letsel bovenaan.
Modèle en plastique d’un phare. Dégât.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 25/45 -
#507Dr J.A. Stamkart
“De tachtigjarige oorlog met Spanje 1568-1648”, met platen; D. Allart, Amsterdam 1865-1867; 3 delen. Hardcover, in goede staat.
“De tachtigjarige oorlog met Spanje 1568-1648”, avec planches; D. Allart, Amsterdam 1865-1867; 3 volumes. Hardcover, en bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#810
Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. In leder gebonden en enkele losse exemplaren.
Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. Reliure cuir et quelques exemplaires dépareillés.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#3Moorcroft
Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#718
Een paar Imari Chinees porseleinen vazen. Geperforeerde bodem.
Une paire de vases Imari en porcelaine chinoise. Dessous perforés.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40/60 -
#778Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos.- “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.
Deux miniatures:- “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#801
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 delen. In-octavo, perkamenten rug.
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 vol. In-octavo, Dossier parchemin.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#492Christian RoletPeriod: 1945
“Compositie met naakt en auto”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Composition de nu et voiture”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#317
Een klein lantaarntje van messing. Gemerkt Carello Fratelli, Torino.
Petite lanterne en laiton. Marque Carello Fratelli, Torino.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#601
Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850/900 -
#489Rodolphe Strébelle
“Meisjesportret”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Portait de fille”. Une aquatinte. Signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 15/25