#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Lladro‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
A French porcelain jardiniere with floral decoration and dragon head handles. One piece missing from the dragon ear.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150