Other lots by Corneille
-
#462Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat. Une lithographie. Signée, numérotée 148/150 et datée '98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 320 / 350
Similar lots by type
-
#442Karel DemelPeriod: °1942
“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#609
Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#632György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302
“Veillant à la liberté des mers”. Een originele affiche uit de Tweede Wereldoorlog.
Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444René CarcanPeriod: 1925-1993
“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#389Richard Van Orley
Drie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#324
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449Felix De Boeck
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#381
Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.
Un lot de 6 objets asiatiques en bronze, dont un crapaud, une cloche, un bus avec os, etc.No longer availableDim. h: 5,5 - 16,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#338
Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Un lot important et varié de livres d'art.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#422
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
Composition abstraite. Technique mixte sur papier. Fenêtre endommagée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659Schatz
Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71
Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard. Gemerkt
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 180 -
#620
Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#700
Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Henry Mc***
“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien et chats. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#300
Een lot overwegend zilveren munten met o.m. 5 x Eisenhower One Dollar 1971, onuitgegeven en met verantwoording, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 en 835/1000), 1 x 500 BEF 1830-1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 koningen (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo en 15 x 50 BEF Mercurius (AG 835/1000), 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy e.a.
Un lot de pièces principalement en argent avec ea 5 x Eisenhower One Dollar 1971, non émis et avec justification, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 et 835/1000), 1 x 500 BEF 1830- 1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 rois (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo et 15 x 50 BEF Mercure (AG 835/1000) , 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy et autresNo longer availableDim. AG 1000 à 1200 gEstimate: € 450 / 500 -
#586
Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221
Een grote vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van bloemen. Onderaan gemerkt ‘Gallé’. Roemenië, XXe eeuw.
Grand vase en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque “Gallé” sur la base. Romanie, XXe siècle.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 60 / 100