Similar lots by type
-
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200
Other lots in this auction
-
#137
Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± ,30 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 450/550 -
#377
Verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84 stuks.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#353
Een oude houten vogelkooi.
Ancienne cage à oiseaux en bois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een bruine kwarts van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une quartz brune de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 1850/1950 -
#810
Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een aspergeschaal, een theepot, een koffiepot, versierd met een tinnen griffioen, vijf achthoekige bordjes, zes dessertbordjes en twee grote borden. Grotendeels gemerkt van Meissen.
Lot de porcelaines bleues et blanches comprenant un plat à asperges, une théière, une cafetière décorée d’un griffon en étain, cinq assiettes octogonales, six assiettes à dessert et deux grandes assiettes. En partie avec la marque de Meissen.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1025
Een paar fotolijsten van glas en messing, bovenaan versierd met een strik.
Quelques cadres photos en laiton et verre, décoré avec un noeud.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#267Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#524Reno
“Composities A, B, C & D”. Vier werken, acryl op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Composition A, B, C et D”. Quatre oeuvres en acrylique sur panneau. Signées et datées 2004.No longer availableDim. 79 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#909
“Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.
“Scène de cour”. Dessin sur soie. Mogul.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#850
Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/50