#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#674“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Composition”. Une peinture sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
Un buffle d’eau et une geisha en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Klapsecretaire met marquetterie, twee laden en een klapblad.
Un secrétaire à pente à deux tiroirs et marqueterie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#38Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100