#445Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#517Een paar jardinières van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauwe fond.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor polychromes de scènes de chasse européennes en cartouches sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#220Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
#16827 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#650Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60