Other lots in this auction
-
#741
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Steinherz (?)
“Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 23 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#447
Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#723
Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#525Lanco
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#538
Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#158
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met vier gouden munten: 20 BFR 1869, Victoria 1886 en 1891, 20 FFR, 1860.
Bracelet en or jaune 18 ct orné de quatre pièces en or jaune: 20 BFR, 1869, Victoria 1886 et 1891 et 20 FFR, 1860.No longer availableDim. 56,48 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#94Albert Lebourg
“Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.
”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587
Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170 / 190