#717Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#313Christofle, FranceEen verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
#147Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
#311Christofle, FranceEen lot verzilverd metaal, bestaande uit drie etuis met telkens twee kleine asbakken, een pepermolen en een zoutvat. In originele etuis. We voegen er een cocktailshaker van een ander merk aan toe.
#37Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een dienblad, zes lepels en zes vorken.
#77Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Service à thé et à café sur plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 27 cmEstimate: € 120 / 160
#792Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
#16Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.
Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#346Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
#341Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
#51“Jongetje”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
#638Een paar gietijzeren tuinvazen.
#285Een lederen tweezitsbank.
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#501Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
#628Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.