#378
Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#5
#131Val Saint Lambert.
Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#424Jules ChaponPeriod: 1914 - 2007
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#96
Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).
A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).No longer availableDim. 79 x 130 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#449Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
#560
#383
Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#63
Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#148Barye
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#499Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 300 / 400