#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#130OmegaEen 14 K geelgouden dameshorloge met 14 K geelgouden polsband. Met originele doos.
#244K. M. Van de Laar“Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 260 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#450Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,22 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,22 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
#588Een lot glazen, waarbij zes wijnglazen en een champagnefluit met groene en oranje voet en met bijpassende karaf. Bijgevoegd tien geel glazen roemers. (eén met randschilfer)
Lot de verres, dont six verres à vin et une flûte à champagne avec des bases vertes et orange et avec carafe assortie. Dix verres jaunes sont ajoutés (dont un avec éclat au bord)No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#136Een bretoens kastje.
#484“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120 / 200