#121LonginesEen reiswekkertje met Sterling zilveren kast. In origineel etui.
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
#581Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#408Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
#144V. Placquet“De Graaf van Halfvasten bij de kinderen op school”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar het origineel van Ferdinand De Braekeleer. Kleine perforatie.
“Le Comte du Demi-jeûne avec les enfants à l'école”. Huile sur toile. Signée. D'après l'original de Ferdinand De Braekeleer. Petite perforation.No longer availableDim. 105 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#147Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80