Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.
G. Mairos

“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.

“Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.
Dim. H. 26 cm
SKU: 2501220443.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53
    Weimarer Porzellanmanufaktur

    Twee vazen van kobaltblauw porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #321

    Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

    Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.

    Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een decoratief grendelgeweer.

    Un fusil à verrou décoratif.
    No longer available
    Dim. 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een koe met boertje van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw. Een hoorntje afgebroken.

    Une vache avec un paysan en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas. XVIIIe siècle. Une corne cassée.
    No longer available
    Dim. 15 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).

    Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #147

    Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.

    Une lampe chromée avec une boule de verre dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.

    Sept coupes à champagne en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #163

    “Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.

    Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More