Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.
G. Mairos

“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.

“Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.
Dim. H. 26 cm
SKU: 2501220443.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #287
    Val Saint Lambert

    Een getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.

    Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #137
    Capodimonte

    “Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.

    Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    « Forêt de hêtres ». Huile sur toile. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.

    Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #168

    Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.

    Paire de serre-livre en bronze patiné, décorés par des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #549

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 139 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.

    Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.
    No longer available
    Dim. 54 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

    Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #273
    Unica Koninklijk Royal Gouda

    Een grote kalebasvaas in plateelwerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt; Unica Koninklijk Gouda Royal.

    Grand vase calebasse en faïence à décor floral. Marqué en bas : Unica Koninklijk Gouda Royal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.

    Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #124

    “De vogelpreek van Sint Franciscus”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. XIXe eeuw.

    “Sermon aux Oiseaux de Saint François”. Huile sur toile. Monogrammée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #569

    Een designvaas van rood Muranoglas.

    Vase design en verre de Murano rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More