Similar lots by type
-
#660
Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#13
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#337
Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#656
Een lot van negen Windsorstoelen. Vijf modellen.
Lot de neuf chaises Windsor. Cinq modèles.No longer availableDim. H:86-88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#648
Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.
Une balance de pharmacie en vitrine. Nous ajoutons un ensemble de poids.No longer availableDim. 39 x 40 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#121
Een art deco bronzen vrouwenprofiel op een marmeren sokkel. Schade aan het patina.
Profil féminin art déco en bronze sur socle en marbre. Dommages à la patine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981
“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver du moulin de Latem". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#303
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#463
Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315Val Saint-Lambert
Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.
Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#139H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300 / 500