#178Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280 / 350 -
#734R. Neeman“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#243Christian DiorEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 88 x 87 cmEstimate: € 140 / 160 -
#61Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
#43Een grote en een kleine messingen huls met gegraveerde decors. 1917 & 1918.
#53Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
#589Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#708C. Mahillon, BruxellesEen altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.