Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Isidore Opsomer

“Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

”Saint-André”. Une gravure. Signée hors planche, avec dédicace.
Dim. 19 x 14,5 cm
SKU: 1004180402.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123

    Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #39

    Een art deco luchtertje met roze glazen kap.

    Un petit lustre Art Déco avec un abat-jour en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #806

    Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.

    Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #347
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er een ovale schaal aan toe. Alles gemerkt.

    Un service à thé et café en quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Nous ajoutons un plat ovale. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.

    Un petit banc en chêne avec revêtement repoussé en cuir.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #422
    Maurice Blieck

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642

    “Havenzicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Nolte.

    “Vue de port”. Huile sur carton. Porte une signature: Nolte.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden filigraan bewerkte armband met hanger in de vorm van een Sfinks (met letsel).

    Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).
    No longer available
    Dim. 18,24 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #721

    Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen

    Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #524

    “Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)

    “Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).
    No longer available
    Dim. 58 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650
    Swarovski

    Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen, kiepwagon en een containerwagon. Op houten treinspoor.

    Petit train en cristal taillé incolore comprenant la locomotive, le fourgon à charbon, une voiture à personnes et deux autres. Sur rails en bois.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #737

    Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.

    Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More