Similar lots by type
-
#485Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#98“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#372Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, waarbij drie pollepels, een taartschep en een dienblad. Grotendeels Christofle.
Couvert en métal argenté dont trois louches, une pelle à tarte et un plateau. En grande partie par Christofle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#373Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#156Een Bretoense broodkast, versierd met een gesculpteerde scène met een waterdraagster en met opengewerkte motieven.
Panetière bretonne décorée d’une porteuse d’eau sculpté et des motifs ajourés.No longer availableDim. 214 x 81 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#834Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#819Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#822Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#563Een paar vazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille rose aux fleurs sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#622Een XIXe eeuwse talpa kolbak van de Belgische artillerie.
Bonnet à poil taupe de l’artillerie belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#284Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Colonne en composite. Avec un pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#570Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vijf parels.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec cinq perles.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 400 -
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,36 ct.No longer availableDim. 6,27 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#447Goebel“Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.
“Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100

