Other lots in this auction
-
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 280 / 350 -
#417Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.
Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
Pied de lampe en laiton de style baroque porté par quatre putti.No longer availableDim. h: 85 cm (m.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#2M. Van Lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514Luc DrappierPeriod: °1943“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#491Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#748Amhora, AustriaEen vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.
Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#121Een albasten lampenvoet in de vorm van een sierkan.
Un pied de lampe en albâtre en forme de pichet décoratif.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#559Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
Paire de consoles moulées aux angelots.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122De Neef“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100

