Other lots in this auction
-
#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#643Een kommetje van Chinees porselein met een groen decor van een draak en een feniks op gele fond. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor vert d’un dragon et d’un phénix sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#489“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een monogram ‘O.K.’ en 1967.
Nature morte aux fleurs. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme O.K. et 1967.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#371Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.No longer availableDim. 299 x 84 cmEstimate: € 35 / 50 -
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
Un bâton d'officier du South Lancastershire Regiment en Egypte.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#734“Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.
Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 45 / 50

