#46Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#573Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
#774Liebig.Een chromo-album.
Un album aux chromos.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
#427Vijftig chromo’s van chocolade Aiglon in hun albums.
Cinquante chromos de chocolat Aiglon dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#237Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#460Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150