#117“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#188Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale diamant princess van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et une princesse diamant centrale de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 8,61 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#194R. J. Van Seenus“Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 93 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#704Lalique, FranceEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
#88“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70 / 100 -
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200