Other lots in this auction
-
#324Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Een fijn gesculpteerd ivoren kunstwerkje. Vermoedelijk Duitsland, XIXe (?) eeuw. In vitrinekastje.
Une œuvre d'art en ivoire finement sculptée. Probablement Allemagne, XIXe (?) siècle. En vitrine.No longer availableDim. h: 12 cm (ivoor)Estimate: € 200 / 240 -
#410RadoEen dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#699Een Nepalese tangka op zijde.
Un tangka népalais sur soie.No longer availableDim. 40 x 32 cm (binnen) (90 x 65 cm (buiten)Estimate: € 80 / 100 -
#44Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.
Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 49 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Marguy ChronometreEen roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#524Schuermans“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80

