Other lots by Timmermans
-
#494Felix Timmermans
“Een kus op een boerenpaard”. Een met aquarel ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Een kus op een boerenpaard”. Une gravure colorée à l’aquarelle. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#439Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Zicht op Lier”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Lierre”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 9 x 8,5 cmEstimate: € 15/25
Similar lots by type
-
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à/100 -
#14
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#604
Drie gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman naar Rubens. “De Aanbidding der Herders” en “De Aanbidding der Wijzen” 1620 (58 x 44 cm). In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels).
Trois gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman d’après Rubens. “De Adoration des Bergers” et “L’adoration des Rois” 1620 (58 x 44 cm). Avec encadrements du XIXième siècle. (petits dégâts).No longer availableEstimate: € 120/180 -
#760
Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#599
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#695
Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#720Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#589
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.No longer availableDim. 54 x 89 & 74 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#675Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#680
Drie gravures: Pitre Martenasie naar A. Lens “Eteocles”. Ed. te Antwerpen 1774 (43 x 56 cm). Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers “Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archevèque de Milan” (65 x 47 cm).
Trois gravures:“Pitre Martenasie” d’après A. Lens “Eteocles”. Ed. à Anvers, 1774 (43 x 56 cm). “Le Bas” de Jacques Philippe d’après David Tenier :“Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archévêque de Milan” (65 x 47 cm).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#696
Twee gravures: Nico Ryckemans naar Rubens “De aanbidding der Wijzen” . Paulus Pontius naar Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.
Deux gravures: Nico Ryckemans d’après Rubens “L’Adoration des Mages” .Paulus Pontius d’après Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40/60 -
#656
Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.
Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.No longer availableDim. 46 x 65,5 cmEstimate: € 200/240 -
#418Colen
Vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 200 exemplaren.
Quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 200 exemplaires.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#594Leopold Schmutzler
“Het kinderkoor”. Een litho. Gesigneerd binnen de plaat. In oorspronkelijke lijst (kleine letsels).
“Le Choeur d’enfants”. Une lithographie signée dans la planche. Avec encadrement original (petits dégâts).No longer availableDim. 57 x 87 cmEstimate: € 60/100 -
#465
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#460
“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#735Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters Leielandschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 136/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal de la Lys”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 136/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 70/90 -
#730
Twee ovale litho’s uit de XIXde eeuw. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” en J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. In oorspronkelijke vergulde lijst.
Deux lithographies ovales du XIXième siècle. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” et J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. Avec encadrements dorés d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#705
John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.
John Burnet d’après David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” et “The Letter of Introduction”. Deux gravures dans leurs encadrements d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#670David Teniers
Serie van vier gravures door Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers. In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3e Fête Flamande”. “4e Fête Flamande”. Teksten van C. Moraine.
Une série de quatre gravures par Jacques Philippe Le Bas d’après David Teniers. Avec encadrements du XIXième siècle (petits dégâts). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3ième Fête Flamande”. “4ième Fête Flamande”. Textes de C. Moraine.No longer availableDim. 57 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#787
Een lot van negen losse etsen, waaronder Jaak Gorus, Jef van Grieken en Renaat Veris.
Un lot de neuf eaux-fortes, dont les oeuvres de Jaak Gorus, Jef van Grieken et Renaar Veris.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#408Ron Van Eycke
Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.
Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#750
Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.
Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.No longer availableDim. 48 x 126 cmEstimate: € 5à/80
Other lots in this auction
-
#88
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.
Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#302
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#651
Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 80/120 -
#53
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#380
Een zilveren ring, een paar oorbellen en een armband bezet turkoois.
Une bague en argent, une paire de boucles d’oreilles et un bracelet sertis de turquoise.No longer availableDim. 75,35 gEstimate: € 80/120 -
#193José Cardona
“Le Travail” . Bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Op rood marmeren sokkel.
“Le Travail”. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge. Signée.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 650/750 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centraal diamant van ± 0,08 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et des saphirs baguette ayant un poids total de ± 0,70 ct. et un diamant central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 600/800 -
#316
Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.
Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 200/300 -
#447
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot kunst, Azië en de bijbel.
Lot de douze livres traitant les arts, l’Asie et la bible.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#513
Floris Prims, ere-stadsarchivaris. “Antwerpen door de eeuwen heen”. De Sikkel 1951. Met 13 kaarten en 215 afbeeldingen, waarvan 2 in kleur. Slijtage, doorschijnende plastic wikkel.
Floris Prims, archiviste d’honneur. “Antwerpen door de eeuwen heen”. De Sikkel 1951. Avec 13 cartes et 215 illustrations dont 2 en couleur. Usures, protège poussière transparente.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#140
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en cabochons van calcedoon van ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et des cabochons de calcédoine de ± 8 ct.No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 1300/1500