Similar lots by type
-
#161
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300/400 -
#147
Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 300/400 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#15Lumedart
“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#651
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
Une figurine en bois d'Indonésie.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/80 -
#443
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#201
“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
"Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160/180 -
#237
“Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.
"Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.No longer availableDim. 74,5 x 14 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#182
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240/300 -
#497
Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Une œuvre d'art en bronze. Signée et datée '60.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/240 -
#564
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#533
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/180 -
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200/3400 -
#128
“Go-go-danseres”. Een bronzen beeld. Italiaans werk, jaren ‘70.
"Go-go danseur". Une statuette en bronze. Travail italien, années 1970.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#155Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.
"Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 300/500 -
#5Goebel
“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
"Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#125
“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100/120 -
#538
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#135
“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Petit oiseau". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#223
“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
"Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#165
“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000/2200
Other lots in this auction
-
#299Frans Steens
“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
"Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 60 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#353Goebel, Germany
Een uitgebreid kerststalletje. Monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Dertiendelig. Eén pootje van het ezeltje gerestaureerd.
Une crèche de Noël élaborée. Faïence blanche monochrome dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas. Treize pièces. Une patte de l'âne restaurée.No longer availableDim. h: 23 cm - 6 cmEstimate: € 300/350 -
#422
“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
« L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220/280 -
#660
Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#72Thomas Creswick
“Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.
Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.No longer availableDim. 30 cm x 40 cmEstimate: € 300/400 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#326
Een reeks van acht Engelse mahoniehouten stoelen met lederen zittingen.
Suite de huit chaises anglaises en acajou avec assises en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#86
Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.
Guéridon de style Boulle à un tiroir et orné de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 79 x 59 x 44 cmEstimate: € 140/160 -
#628
Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
Une figurine en pierre précolombienne en forme de tête.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 60/100 -
#279Alfons RubbensPeriod: °1944
“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Blankenberghe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 120/180 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300