Similar lots by type
-
#392
“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#629
“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#634Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Compositie met zaaiende hand boven landschap”. Een ontwerptekening voor houtsnede bij "L' Effort" van Emile Verhaeren. 1975.
Composition avec une main semeuse au dessus du paysage. Une esquisse pour la gravure sur bois L'Effort par Emile Verhaeren. 1975.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#374
“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#359
“Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.
“Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#424
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#422
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#249Leo GestelPeriod: 1881-1941
“Boerencarnaval”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Carnaval paysan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 48 cmEstimate: € 240/320 -
#244E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.
Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bordsNo longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#384
“Watermeloen”. Aquarel op papier.
Pastèque. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#382
“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#394
“Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Place du marché italien. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#389
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#659
“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#402
“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
Abendsonne. Crayon sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 22 x 61 cmùEstimate: € 60/80 -
#372
“Compositie met cirkels”. Een pentekening op papier. Italiaanse school.
Composition avec des cercles. Un dessin à la plume sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#419
“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
“Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#512Lucien Georges MeertPeriod: °1940
“La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.
La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 100/120 -
#572Joris Olyslaegers
“Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#592
“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#479
“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#132A. Vaes
“Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#502J. Sorolla
“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200/250 -
#65
Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,15 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 450/500 -
#453
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met talrijke dieren.
Une défense africaine sculptée avec de nombreux animaux.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 60/100 -
#465
Acht zilveren munten waaronder: 5 F. Léopold II, 250 FB Boudewijn, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987 samen 196,35 g. en één Canadese munt 1983.
Huit pièces en argent dont : 5 F. Léopold II, 250 FB Baudouin, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987, ensemble 196,35 g. et une pièce canadienne 1983.No longer availableEstimate: € 100/150 -
Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.
No longer availableEstimate: € 200/300 -
#427
Een paar kleine dekselvazen van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases à couvercle en porcelaine Imari à décors floraux multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#524
Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
Une série de quatre gravures avec des singes d'après Jean-Baptiste Audebert.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/250 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600/1800 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60/100