Other lots in this auction
-
#256J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#738Waterkan van Belgisch aardewerk in de vorm van een aardbei.
Une verseuse en faïence belge en forme de fraise.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#384Val St. LambertEen vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.No longer availableDim. h: 15 & 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een tweeledige eikenhouten tweedeurs garderobe met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une garde-robe à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. 240 x 140 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#351Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45 / 50 -
#177Louis LeloupEen platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#121Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#259Paul Joostens”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1500 / 1600

