Other lots in this auction
-
#30
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van slangen met fantasiestenen en een hanger met hiërogliefen.
Bague en or jaune 18 ct en forme de serpents sertie de pierres de fantaisie. Ainsi qu’un pendentif aux hiéroglyphes.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 120 / 150 -
#443
Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#700Yashica
Een Yashica 8-EIII 8mm camera met filmrollen en lederen draagtas.
Yashica 8-EIII 8mm. Caméra avec film et sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#202
“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#339Floris Jespers
“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#593
“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Een voorgedrukt album met postzegels uit de hele wereld, grotendeels XIXde en begin XXste eeuw. De Belgische zegels zijn op enkele na verwijderd. Van de meest exotische landen geen of slechts enkele zegels.
“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Album imprimé aux timbres postes du monde entier, en général XIXe et début XXe siècles. Les timbres belges sont presque tous enlevés. Les pays les plus exotiques manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#201
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 4800 / 5400 -
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#197
Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500 / 600 -
#801
Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#512
Een Indische tangka op zijde met een voorstelling van Krishna.
Tanka indien sur soie représentant Krishna.No longer availableDim. 107 x 84 cmEstimate: € 100 / 120