Similar lots by type
-
#749Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1032Millet“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1009“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#754Jean Minne“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#729“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#199Eugène Van Mieghem“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650 / 800 -
#629Ernest Wante“Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.
“L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569Neyt“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#639Perse“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1004“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#643Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#85Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met larimar.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de larimar.No longer availableDim. 14,72 gEstimate: € 350 / 450 -
#395“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#821Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#224Een lot van drie architecturale prenten.
Trois estampes architecturales.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#144E. Boex“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1917.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée 1917.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#565EcuadorEen hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx.
Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#157“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Een lot van twee vaasjes en twee kannetjes van blauw opaalglas, waarvan één met een handgeschilderd decor van kinderen.
Lot de deux petits vases et deux verseuses en opaline bleue dont un peint à la main à décor d’enfants.No longer availableEstimate: € 20 / 25

